Zielony Smok - logo witryny

Zdaniem Zielonego Smoka (43)

Myśl o wyszukiwarce Google

„ – Szukajcie, a nie znajdziecie. Proście, a nie będzie zindeksowane. Kołaczcie, a usuną was. ”
– Zielony Smok

Objaśnienie

W wyszukiwarce Google wyszukiwałem (2022-02-12) hasło ‘javafx’. Mimo, że moja domena ma w nazwie ‘javafx’, a witryna zawiera 76 artykułów z kodami o JavaFX – nie znalazłem mojej witryny w pierwszych 450 wynikach wyszukiwania. Jest informacja o książkach, informacja o ważnych witrynach, linki do śmieciowych stron, ale moja witryna w wynikach wyszukiwania – nie istnieje.
Witryna istnieje od 1 maja 2021. Zawiera 981 wpisów i 12 stron. W Gooogle Search Console 741 stron to strony wykluczone. Nawet strony z 19 maja 2021.
Wielokrotnie proszę o zindeksowanie niektórych stron – na próżno. Błędy ‘noindex’ – faktycznie nieistniejące – od 14 czerwca nie są poprawione – zgłaszałem kilka razy – potem przestałem.
Strony wymagające pilnego opublikowania – np. o instalacji bibiliotek – nie są indeksowane. Jest już trzecia wersja biblioteki JavaFX, ale artykuły o 2 poprzednich nie zostały zindeksowane, następnego nie pisałem.
3/4 stron na tej witrynie nie jest zindeksowane. Nie są pokazywane w Internecie. Informacja, mimo że obecna w Internecie, mimo że potrzebna – nie dociera do odbiorców.
Przy wyszukiwaniu w Bingu na ‘javafx’ moja witryna pojawia się w czołówce – dziś na 6 miejscu.